اتوماسیون اداری تحت وب رایگان

امروزه اتوماسیون اداری به عنوان یک محصول تشریفاتی و لوکس و مناسب برای شرکت های شناخته می شود و برای کسب و کارهای کوچک و یا نوپا توصیه نمی شود و یکی از دلایل آن نیز قیمت بالای سیستم های اتوماسیون اداری می باشد.

باور فوق به هیچ عنوان مورد قبول شرکت بین المللی برنا نمی باشد چراکه ما اتوماسیون اداری را یک هزینه نمی دانیم بلکه خرید اتوکماسیون اداری را یک سرمایه گذاری به شمار می آوریم چراکه کسب و کارهای تازه تاسیس اگر از ابتدای فعالیت خود از سیستم اتوماسیون اداری بهره بگیرند، قانونی که بر کار حاکم خواهد شد را تا پایان فعالیت شرکت خواهند داشت و همچنین بر پیگیری های خود نظم خواهند بخشید و بهره وری را افزایش خواهند داد.

لذا سریعتر و با نظم و اصول بیشتری به اهداف خود دشت خواهید یافت.

در همین راستا شرکت بین المللی برنا به منظور ارتقای فرهنگ استفاده از سیستم های اتوماسیون اداری در سطح کشور، تصمیم گرفت تا اتوماسیون اداری برنا را به صورت رایگان و بدون هیچ گونه محدودیت در اختیار شرکت های تازه تاسیس ، خیریه ها ، مراکز وقف عام و همچنین نهاد های خودگردان مردمی (NGO) قرار دهد.

هدف از اجرای این طرح حمایت برنا از نهاد های خودگردان مردمی، و شرکت های تازه تاسیس می باشد تا بتوانند بدون تحمیل هزینه های سنگین، کارایی و اثر بخشی مجموعه خود را افزایش دهند.

لازم به توضیح می باشد که  در طرح فوق نرم افزار اتوماسیون اداری برنا بدون هیج گونه محدودیت، به صورت کامل ولی رایگان می باشد و با نسخه تجاری آن هیچ گونه تفاوتی نخواهد داشت.

این طرح با خدمات ذیل انجام خواهد پذیرفت:

۱. فروش اتوماسیون اداری برنا به صورت رایگان

۲. آموزش راهبر سیستم به صورت رایگان

۳. آموزش کاربران برنا به صورت رایگان

۴. پاسخ به سوالات راهبر به صورت تلفنی، تیکت، ارسال ایمیل به صورت رایگان

۵. پاسخ به سوالات کاربران سیستم از طریق تیکت و ایمیل به صورت رایگان

 

برای دریافت مشاوره و همچنین دریافت پاسخ سوالات در خصوص طرح فوق، همین حالا با مشاوران برنا تماس حاصل نمایید.

لازم به ذکر است که مشاوران ما به صورت رایگان آماده ارایه خدمات به شما می باشند.